Sprzedaż urządzeń

PRO-GASTRO

Sprzedaż urządzeń

W każdym lokalu gastronomicznym kuchnia powinna działać jak dobrze naoliwiona maszyna: sprawnie, wydajnie i bezproblemowo.

Jest to możliwe tylko wtedy, gdy sprzęt jest idealnie dopasowany do potrzeb obiektu i cechuje go najwyższa jakość. W Pro-Gastro zajmujemy się sprzedażą wyposażenia dla gastronomii najbardziej renomowanych producentów, a w naszej ofercie znajdują się między innymi urządzenia grzewcze, chłodnicze i wentylacyjne, piece konwekcyjno-parowe, a także sprzęt do obróbki mechanicznej. W swoim katalogu produktów posiadamy również meble, lady i bufety, ciągi kuchenne oraz wszelkiego typu akcesoria dla każdego rodzaju lokalu. Krótko mówiąc: oferujemy kompleksowe wyposażenie całej kuchni i zaplecza gastronomicznego.

PRO-GASTRO

Najlepsze urządzenia dla Twojego lokalu

Korzystając z naszej oferty urządzeń i mebli do swojego lokalu możesz mieć pewność, że otrzymasz produkty najwyższej klasy, realnie ułatwiające i usprawniające pracę w kuchni.

Współpracujemy m.in. z markami RM Gastro, Fagor, Grafen, Hendi, FineDine, Bartscher, Edenox, Asber, Wischeu, Unox, Rilling, Winterhalter, Kromet, Dora Metal, Bravilor Bonamat, Simonelii, Alushelf, APS, Multivac i Mijar.

Mamy doświadczenie w wyposażaniu zaplecza obiektów o różnej wielkości i różnym przeznaczeniu. Na liście naszych klientów są niewielkie bistra i pizzerie, rodzinne bary, biurowe kantyny i firmy cateringowe, a także duże sieci hoteli i eleganckie restauracje. W każdym przypadku jesteśmy w stanie dobrać i dostarczyć do lokalu najlepszy na rynku i maksymalnie niezawodny sprzęt.

Testimonial .

 • A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart. I am alone, and feel the charm of existence in this spot, which was created for the bliss of souls like mine. I am so happy, my dear friend, so absorbed in the exquisite sense of me.

  Jane Smith
  CEO, InDesign
PRO-GASTRO

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowym wsparciu lokali gastronomicznych, w tym zaprojektowaniu funkcjonalnego i bezpiecznego zaplecza kuchennego, a także zapewnieniu najwyższej jakości sprzętu renomowanych marek. Ponadto doradzamy, szkolimy personel, serwisujemy i przygotowujemy dokumentację HACCP, aby ułatwić pracę właścicielom i kadrze zarządzającej restauracją, barem czy hotelem.

Jeżeli jednak w naszej ofercie nie znalazłeś interesującej Cię pozycji i potrzebujesz innej pomocy w zakresie szeroko pojętego wyposażenia i organizacji pracy w lokalu usługowym to również zapraszamy do kontaktu. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie każdego problemu, bo świat gastronomii nie ma przed nami tajemnic.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

  Sprawdź nasze referencje

  Przez lata pomogliśmy budować małą i wielką gastronomię, a opinie zadowolonych klientów są dla nas największą nagrodą.

  Poznaj nasze realizacje

  Wiemy, że zdjęcia mówią więcej niż tysiąc słów. Zobacz nasze realizacje i przekonaj się, jak nasze projekty wyglądają w praktyce.

  Wybierz sposób finansowania

  Umożliwiamy wygodne formy płatności, w tym opcję leasingu we współpracy z najlepszymi i zaufanymi bankami na rynku.