Doradztwo

PRO-GASTRO

Doradztwo

Naszą misją jest wprowadzenie lokali gastronomicznych na wyższy poziom działania i zarządzania, zwiększając ich biznesowy potencjał.

Dlatego też prowadzimy profesjonalne doradztwo w zakresie efektywnego wykorzystania przestrzeni lokalowej, wyboru sprzętu czy innych elementów wyposażenia. Służymy wsparciem i wiedzą zarówno osobom, które dopiero planują uruchomienie swojej działalności gastronomicznej i szukają inspiracji, jak również doświadczonym przedsiębiorcom, pragnącym udoskonalić prowadzony przez siebie bar, restaurację, hotel czy firmę cateringową.

PRO-GASTRO

Profesjonalne doradztwo dla każdego

W Pro-Gastro od wielu lat zajmujemy się projektowaniem i wyposażaniem lokali gastronomicznych, czego potwierdzeniem jest grono lojalnych klientów i dziesiątki zrealizowanych inwestycji.

Jeżeli więc masz pomysł na własny biznes, ale nie wiesz, jak go zorganizować, zamierzasz zmienić profil działalności lub też chcesz przeprowadzić metamorfozę swojej kuchni to chętnie Ci w tym pomożemy. Podpowiemy, jak w 100% wykorzystać nawet niewielką przestrzeń, jaki wybrać sprzęt do konkretnego punktu usługowego i w jakie dodatkowe udogodnienia zainwestować, by praca przebiegała sprawnie i bezproblemowo.

Nasi konsultanci nastawieni są w pełni na potrzeby klienta i zawsze oferują rozwiązania „szyte na miarę”. Jeżeli zgłosisz się do nas to wspólnie przenalizujemy sytuację wyjściową i z pewnością znajdziemy maksymalnie dogodny układ przestrzeni oraz sprzęt, idealnie dopasowany do potrzeb Twojego biznesu.

Testimonial .

 • A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart. I am alone, and feel the charm of existence in this spot, which was created for the bliss of souls like mine. I am so happy, my dear friend, so absorbed in the exquisite sense of me.

  Jane Smith
  CEO, InDesign
PRO-GASTRO

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowym wsparciu lokali gastronomicznych, w tym zaprojektowaniu funkcjonalnego i bezpiecznego zaplecza kuchennego, a także zapewnieniu najwyższej jakości sprzętu renomowanych marek. Ponadto doradzamy, szkolimy personel, serwisujemy i przygotowujemy dokumentację HACCP, aby ułatwić pracę właścicielom i kadrze zarządzającej restauracją, barem czy hotelem.

Jeżeli jednak w naszej ofercie nie znalazłeś interesującej Cię pozycji i potrzebujesz innej pomocy w zakresie szeroko pojętego wyposażenia i organizacji pracy w lokalu usługowym to również zapraszamy do kontaktu. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie każdego problemu, bo świat gastronomii nie ma przed nami tajemnic.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

  Sprawdź nasze referencje

  Przez lata pomogliśmy budować małą i wielką gastronomię, a opinie zadowolonych klientów są dla nas największą nagrodą.

  Poznaj nasze realizacje

  Wiemy, że zdjęcia mówią więcej niż tysiąc słów. Zobacz nasze realizacje i przekonaj się, jak nasze projekty wyglądają w praktyce.

  Wybierz sposób finansowania

  Umożliwiamy wygodne formy płatności, w tym opcję leasingu we współpracy z najlepszymi i zaufanymi bankami na rynku.