Serwis

PRO-GASTRO

Serwis

Regularne przeglądy techniczne wszystkich urządzeń w lokalu gastronomicznym pozwalają na monitorowanie efektywności pracy urządzeń i błyskawiczną reakcję na ewentualne usterki.

Nasi specjaliści zadbają, by cały sprzęt funkcjonował prawidłowo, regularnie sprawdzając jego stan techniczny, konserwując go i – w razie potrzeby – naprawiając. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjnych urządzeń wszystkich renomowanych producentów sprzętu gastronomicznego. Ponieważ jesteśmy na bieżąco z wszystkimi nowościami w branży i regularnie szkolimy swoich pracowników to możesz mieć pewność, że cały sprzęt w Twoim lokalu będzie zawsze w doskonałych rękach.

PRO-GASTRO

Serwis, konserwacja, naprawy

Zepsuty, uszkodzony lub nieprawidłowo działający sprzęt może utrudnić, a nawet całkowicie zatrzymać pracę w kuchni. Dla właściciela lokalu każdy nieprzewidziany przestój oznacza stratę czasu i pieniędzy, dlatego też utrzymywanie urządzeń w nienagannym stanie jest tak niezwykle istotne. W Pro-Gastro działamy kompleksowo, dlatego też nie tylko dobieramy i sprzedajemy wyposażenie dla gastronomii, ale również prowadzimy przeglądy sprzętu, konserwujemy go zgodnie z wytycznymi producenta i usuwamy wszystkie możliwe do naprawienia usterki. 

Wystarczy, że zgłosisz nam swój problem, a my zajmiemy się całą resztą – zarówno w ramach serwisu gwarancyjnego, jak i pogwarancyjnego. Naszym celem jest jak najszybsze przywrócenie sprzętu do działania, żeby praca w kuchni również mogła błyskawicznie wrócić na właściwe tory.

Testimonial .

 • A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart. I am alone, and feel the charm of existence in this spot, which was created for the bliss of souls like mine. I am so happy, my dear friend, so absorbed in the exquisite sense of me.

  Jane Smith
  CEO, InDesign
PRO-GASTRO

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowym wsparciu lokali gastronomicznych, w tym zaprojektowaniu funkcjonalnego i bezpiecznego zaplecza kuchennego, a także zapewnieniu najwyższej jakości sprzętu renomowanych marek. Ponadto doradzamy, szkolimy personel, serwisujemy i przygotowujemy dokumentację HACCP, aby ułatwić pracę właścicielom i kadrze zarządzającej restauracją, barem czy hotelem.

Jeżeli jednak w naszej ofercie nie znalazłeś interesującej Cię pozycji i potrzebujesz innej pomocy w zakresie szeroko pojętego wyposażenia i organizacji pracy w lokalu usługowym to również zapraszamy do kontaktu. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie każdego problemu, bo świat gastronomii nie ma przed nami tajemnic.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

  Sprawdź nasze referencje

  Przez lata pomogliśmy budować małą i wielką gastronomię, a opinie zadowolonych klientów są dla nas największą nagrodą.

  Poznaj nasze realizacje

  Wiemy, że zdjęcia mówią więcej niż tysiąc słów. Zobacz nasze realizacje i przekonaj się, jak nasze projekty wyglądają w praktyce.

  Wybierz sposób finansowania

  Umożliwiamy wygodne formy płatności, w tym opcję leasingu we współpracy z najlepszymi i zaufanymi bankami na rynku.