Montaż

PRO-GASTRO

Montaż

Profesjonalny montaż, zgodny z przepisami bezpieczeństwa i wytycznymi producenta, to gwarancja prawidłowej i efektywnej pracy każdego urządzenia.

Nasi specjaliści zajmują się montażem całego wyposażenia gastronomicznego, zarówno pieców, urządzeń chłodniczych czy systemów wentylacyjnych, jak i mebli, bufetów oraz linii wydawczych. W przypadku sprzętu oznacza to również dostosowanie jego funkcji i parametrów do potrzeb konkretnego lokalu. Dzięki temu pracownicy kuchni będą w stanie wykorzystać pełnię możliwości wybranego sprzętu, a same urządzenia będą działały bez zarzutu.

PRO-GASTRO

Prawidłowy montaż to podstawa!

W Pro-Gastro wiemy, jak istotną rolę w gastronomii odgrywa prawidłowo funkcjonujący sprzęt i że nawet drobna awaria może czasem sparaliżować pracę w kuchni.

Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę, że duży procent usterek spowodowanych jest z porodu banalną przyczyną – niewłaściwym podłączeniem urządzeń. Powierzając nam montaż pieca, chłodni, lady wydawczej czy zmywalni możesz mieć pewność, że całą operację przeprowadzimy nie tylko sprawnie i szybko, ale także prawidłowo i w zgodzie ze wszystkimi standardami.

Nasi pracownicy regularnie szkolą się w zakresie montażu urządzeń, ściśle trzymają się wytycznych producentów i przepisów bezpieczeństwa. Dzięki temu sprzęt działa bez zarzutu, a jego parametry i ustawienia są zawsze idealnie dopasowane do potrzeb konkretnego lokalu gastronomicznego.

Testimonial .

 • A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart. I am alone, and feel the charm of existence in this spot, which was created for the bliss of souls like mine. I am so happy, my dear friend, so absorbed in the exquisite sense of me.

  Jane Smith
  CEO, InDesign
PRO-GASTRO

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowym wsparciu lokali gastronomicznych, w tym zaprojektowaniu funkcjonalnego i bezpiecznego zaplecza kuchennego, a także zapewnieniu najwyższej jakości sprzętu renomowanych marek. Ponadto doradzamy, szkolimy personel, serwisujemy i przygotowujemy dokumentację HACCP, aby ułatwić pracę właścicielom i kadrze zarządzającej restauracją, barem czy hotelem.

Jeżeli jednak w naszej ofercie nie znalazłeś interesującej Cię pozycji i potrzebujesz innej pomocy w zakresie szeroko pojętego wyposażenia i organizacji pracy w lokalu usługowym to również zapraszamy do kontaktu. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie każdego problemu, bo świat gastronomii nie ma przed nami tajemnic.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

  Sprawdź nasze referencje

  Przez lata pomogliśmy budować małą i wielką gastronomię, a opinie zadowolonych klientów są dla nas największą nagrodą.

  Poznaj nasze realizacje

  Wiemy, że zdjęcia mówią więcej niż tysiąc słów. Zobacz nasze realizacje i przekonaj się, jak nasze projekty wyglądają w praktyce.

  Wybierz sposób finansowania

  Umożliwiamy wygodne formy płatności, w tym opcję leasingu we współpracy z najlepszymi i zaufanymi bankami na rynku.