Dokumentacja HACCP

PRO-GASTRO

Dokumentacja HACCP

Wdrożenie zasad systemu HACCP to obowiązek każdego lokalu gastronomicznego. Jako specjaliści w tej dziedzinie możemy opracować odpowiednią kompletną i rzetelną Księgę Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli.

Dobrze przygotowana dokumentacja, uwzględniająca specyfikę danego obiektu, to jednak nie tylko zabezpieczenie na wypadek kontroli sanitarnej, ale realny kodeks bezpieczeństwa i jasne wytyczne dla pracy na poszczególnych stanowiskach w kuchni. Nasi specjaliści zajmują się przygotowywaniem kompletnej i w pełni spersonalizowanej dokumentacji HACCP dla każdego rodzaju działalności gastronomicznej.

PRO-GASTRO

Najwyższe standardy sanitarne

Opracowując dokumentację HACCP naszym celem jest zrealizowanie wszystkich wytycznych sanitarnych przy jednoczesnym uwzględnieniu specyfiki Twojego lokalu i prowadzonej działalności.

Nie opieramy się na gotowych schematach i nie umieszczamy w niej zapisów, które nie będą miały zastosowania w codziennej pracy. Stoimy bowiem na stanowisku, że dokumentacja HACCP ma nie być tylko uciążliwym obowiązkiem, ale podstawą dobrych praktyk, służących bezpieczeństwu gości restauracji baru czy hotelu.

Przygotowany przez nas materiał będzie rzetelnym opisem sposobu zarządzania firmą, bazą stosowanych procedur i potencjalnych zagrożeń, a także kompendium wiedzy na temat technologii przygotowywania żywności. Dzięki takiej dokumentacji zdecydowanie łatwiejsze będzie nie tylko przestrzeganie przez wszystkich najwyższych standardów bezpieczeństwa, ale także wprowadzenie w świat firmy nowych pracowników.

Testimonial .

 • A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart. I am alone, and feel the charm of existence in this spot, which was created for the bliss of souls like mine. I am so happy, my dear friend, so absorbed in the exquisite sense of me.

  Jane Smith
  CEO, InDesign
PRO-GASTRO

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowym wsparciu lokali gastronomicznych, w tym zaprojektowaniu funkcjonalnego i bezpiecznego zaplecza kuchennego, a także zapewnieniu najwyższej jakości sprzętu renomowanych marek. Ponadto doradzamy, szkolimy personel, serwisujemy i przygotowujemy dokumentację HACCP, aby ułatwić pracę właścicielom i kadrze zarządzającej restauracją, barem czy hotelem.

Jeżeli jednak w naszej ofercie nie znalazłeś interesującej Cię pozycji i potrzebujesz innej pomocy w zakresie szeroko pojętego wyposażenia i organizacji pracy w lokalu usługowym to również zapraszamy do kontaktu. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie każdego problemu, bo świat gastronomii nie ma przed nami tajemnic.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

  Sprawdź nasze referencje

  Przez lata pomogliśmy budować małą i wielką gastronomię, a opinie zadowolonych klientów są dla nas największą nagrodą.

  Poznaj nasze realizacje

  Wiemy, że zdjęcia mówią więcej niż tysiąc słów. Zobacz nasze realizacje i przekonaj się, jak nasze projekty wyglądają w praktyce.

  Wybierz sposób finansowania

  Umożliwiamy wygodne formy płatności, w tym opcję leasingu we współpracy z najlepszymi i zaufanymi bankami na rynku.